Kancelaria Notarialna istnieje w celu dbania, z najwyższą starannością, nad należytym zabezpieczeniem praw i interesów swoich Klientów. Zespół Kancelarii to dobrze wykształceni i doświadczeni prawnicy, którzy zawsze są gotowi dostarczyć Klientom wyczerpujących informacji i wyjaśnień dotyczących dokonywanych przez nich czynności notarialnych. Zespół Kancelarii Notarialnej może pochwalić się bogatym doświadczeniem, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, a także w obsłudze spółek prawa handlowego.


Kancelaria Notarialna mieści się w centrum Żyrardowa przy Alei Partyzantów 7 (I piętro) w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Rejonowego w Żyrardowie. Kancelaria Notarialna jest do Państwa dyspozycji w od poniedziałku do piątku oraz po wcześniejszym ustaleniu w innych dogodnych dla Państwa terminach.

Jeżeli jednak Państwa czynność polegać ma na poświadczeniu dokumentu (poświadczenie własnoręczności podpisu, poświadczenie zgodności odpisu, kopii lub wyciągu z okazanym dokumentem, poświadczenia daty okazania dokumentu lub poświadczenie pozostawania przy życiu), wcześniejsza rezerwacja terminu – w godzinach pracy Kancelarii – nie jest konieczna.